Aslankaya Kimya

BHC West Africa 2019

Anasayfa / HABERLER / BHC West Africa 2019

BHC West Africa 2019

Batı Afrika'nın en önemli uluslararası fuar organizasyonlarından biri olan BCH WEST AFRICA 12-15 Kasım 2019 tarihinde CICES fuar alanı Dakar-Senegal'de gerçekleşecektir.

Senegal'in ve Batı Africa ülkelerinin Kozmetik, Güzellik ve Hijyen ürünlerine olan ihtiyaçları bölgenin en önemli ihtiyaçları arasındadır. Gerek Batı Afrika Birliği üyesi olması gerekse bölgenin ticaret merkezi olması dolayısıyla Dakar, BCH WEST AFRICA ile çevresindeki 300 milyon nüfusa hitap etmektedir.

Afrika'nın darbe görmemiş tek ülkesi olan Senegal, istikrarlı hükümetleri ve büyüme oranları ile diğer ülkelere örnek olmakta ve bölgesinin lokomotifi olarak tüm bölge ticaretinin kalbi olarak çalışmaktadır.

Aslankaya Group firmamız, ilk olarak 1990 yılında Aslankaya İnşaat adıyla sektördeki başarılı ticaret hayatına ilk adımı atmıştır. Atılan bu ilk adımın ardından ilerleyen yıllarda farklı birçok faaliyet alanında etkinlik gösteren Aslankaya Group, bugüne kadarki faaliyetleriyle Türkiye’nin ilk 1000 ihracat firmasının arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

DEVAMI
SOSYAL MEDYA

Sabun ve Kimya dünyasındaki fuarlar, etkinlikler, gelişmeler ya da diğer konular ile ilgili videolarımız, Youtube Kanalımızda!

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 | Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş.